Aktywna zima z
kompleksem narciarskim
Krasnal w Szczyrku

szkola-krasnal-szczyrk-narciarz

Możesz u nas korzystać z dwóch wyciągów:

• wyciąg Krasnal - jest to idealny wyciąg wyposażony w sztuczne naśnieżanie, na którym możesz rozpocząć swoją przygodę z nartami. Wyciąg i stok pozwoli Ci na opanowanie podstawowych zasad poruszania się na nartach zarówno samodzielnie jak i pod okiem profesjonalnych instruktorów. Wyciąg działa do późnych godzin wieczornych na co pozwala sztuczne oświetlenie znajdujące się na stoku. Codziennie trasa jest przygotowywana przez ratraki co pozwoli Ci na czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy na nartach
  • wyciąg Skrzat - wyciąg talerzykowy pozwalający na dalsze szlifowanie kunsztu narciarskiego. Położony tuż obok wyciągu Krasnal jest alternatywą dla osób, które chcą korzystać z jednego biletu na dwóch różnych wyciągach. Trasa tak jak na stoku Krasnal zawsze odpowiednio przygotowana, wyposażona w sztuczne naśnieżanie jest również świetnym miejscem do nabywania nowych umiejętności narciarskich.

szkola-krasnal-wyciag-2szkola-krasnal-wyciag-3

Atrakcją, która rozweseli i doprowadzi do wspaniałego samopoczucia osoby w każdym przedziale wiekowym, jest rynna pontonowa, którą bardzo szybko a zarazem bezpiecznie zjedziesz w dół stoku Krasnal!

Snowtubing - to alternatywa dla dorosłych oraz dzieci lubiących świetną zabawę na świeżym powietrzu. Jest to wyciąg zupełnie odmienny, tutaj zostaniesz zaczepiony do uchwytu wyciągu siedząc wygodnie w pontonie. Nie wjazd wyciągiem jest jednak największą atrakcją. Zaraz po wyjeździe na górę, czeka Cię nie lada wyzwanie- zjazd w śnieżno-lodowej rynnie o długości ponad 300 m. Dostarczy Ci on sporo pozytywnych emocji jak i adrenaliny. Dzięki oświetleniu toru możesz z niego korzystać do późnych godziny wieczornych.

szkola-krasnal-pontonyszkola-krasnal-pontony-2

Szkoła Krasnal

ul. Narciarska, prawa strona parkingu

43-370 Szczyrk

Szkoła narciarska - +48 515 515 786

Wyciąg narciarski Krasnal / pontony - +48 608 330 087

Wypożyczalnia sprzętu - +48 502 311 301

Obok stoku Krasnal znajdują się dwie wypożyczalnie sprzętu RajbiSki, które posiadają na stanie modele z nowej kolekcji Rossignol oraz Dynastar dla dzieci i dorosłych.

W każdym naszym punkcie posiadamy ski serwis, który wykonuje usługi w następującym zakresie:

• ostrzenie ręczne (kąt ostrzenia na życzenie klienta)
  • ostrzenie maszynowe

Renowacja 40-60 zł
szkola_krasnal_wypozyczalnia_rajbiski szkola_krasnal_wypozyczalnia_rajbiski

Nie ma na co czekać!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz już teraz